Kontakta oss

Kontakta oss

KUNDSERVICE (INGEN FYSISK BUTIK)

Dronning Olgas Vej 15A, 1 sal
2000 Frederiksberg
+ 45 52 39 10 01
kontakt@enamel.dk
www.enamelcopenhagen.dk

 

WEBSHOP  

Har du frågor gällande din order/varor du har köpt på enamelcopenhagen.se, försändelsen eller en retur kontakta vänligen:

ENAMEL Copenhagen
+ 45 52 39 10 01 (alla vardagar mellan 09.00-15.00)
kontakt@enamel.dk

*Gällande retur av varer köpt på enamelcopenhagen.dk, läs vänligen här.

 

ENAMEL COPENHAGEN STUDIO (FYSISK BUTIK)  

Gammel Kongevej 105
1850 Frederiksberg C
+45 35121001
studio@enamel.dk

 

Åbningstider for butik:

Mandag-torsdag: 10.30 - 17.30

Fredag: 10.30 - 18.00

Lørdag: 10.00 - 15.00

Søndag: Lukket


_________________________

B2B Försäljning
Är du återförsäljare/önskar att bli återförsäljare?
Kontakta vänligen nedenstående agent i ditt område:

INTERNATIONAL SALES MANAGER
Bettina Løvgreen
+ 45 29 84 34 10
bettina@enamel.dk

_________________________ 

AGENTER

DANMARK (ZEALAND)
Ulla Brinch Albertsen
53 53 62 92
ulla@enamel.dk 

DANMARK (FYN/JUTLAND)
Trine Krintel
20 80 54 54
trine@enamel.dk


NORWAY

Anita Krstic Søberg
A.S.K Agency
+ 47 47 80 71 83
anita@ask-agency.com
ask-agency.no


SVERIGE
Cornelia Honti
The Brands Agency
+46 (0) 73 948 58 12
cornelia.h@thebrands.se
thebrands.se


NETHERLAND
Mirjam Stehmann
Bodewes Fashion
+ 31 35 2400207
mirjam@bodewes.nl

BELGIUM
Anne Martens
Mermin Agency
+ 32 (0) 48 955 25 50
wanya@telenet.be

GERMANY
Hannah Meyer
The Other Agency
+49 17632974763
hannah@theotheragency.de 

UK
Chessie Schwitzer
TheYearOf
+ 44 7713 007070
chessie@theyearof.co.uk

_________________________


PR & MARKETING 

Har du frågor rörande PR & marketing,
kontakta vänligen:


Louise Settrup
+ 45 31 76 72 22
pr@enamel.dk

_________________________ 

ACCOUNT COORDINATOR

Har du frågor rörande betalingar eller liknande.,
ombedes du vänligen kontakta:


Charlotte Arcal
+ 53 53 74 16
accounting@enamel.dk

Kontaktformulär